fbpx
12.9 C
Reșița
miercuri, 29 mai 24

EU.TRA.LOG.REMI angajează agent de transport!

Poziție disponibilă: Agent de Transport

Compania noastră caută un agent de transport entuziast și responsabil. Dacă ești o persoană organizată, cu abilități excelente de comunicare, ai o pasiune pentru logistică și transport și îţi place munca de birou, te așteptăm să aplici pentru această poziție.

Responsabilități:

  • Organizarea și coordonarea transportului mărfurilor către și dinspre clienți
  • Gestionarea programărilor pentru livrări și asigurarea respectării termenelor stabilite
  • Comunicarea eficientă cu transportatorii/șoferii și cu clienții pentru a asigura o experiență pozitivă
  • Monitorizarea fluxului de mărfuri în sistemul nostru intern

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul transportului sau logisticii constituie un avantaj, dar nu este obligatorie
  • Cunoașterea unei limbi străine (engleză, germană, franceză)
  • Abilități bune de comunicare și negociere
  • Abilități operare PC (Office)
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și solicitant
  • Abilități de rezolvare a problemelor și de gestionare a situațiilor de criză

Ofertă:

  • Pachet salarial competitiv, în funcție de experiență și abilități
  • Mediu de lucru plăcut și profesionist
  • Program de lucru: 8 ore/zi (Luni – Vineri)
  • Posibilitatea de a contribui la dezvoltarea și îmbunătățirea proceselor noastre de transport

Dacă ești interesat de această poziție și consideri că îndeplinești cerințele noastre, te rugăm să trimiți CV-ul tău actualizat la adresa de e-mail: office@eutralog.ro

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Știrile zilei